ההגדרה 'כמות מודעות' מאפשרת לכם לשלוט במספר המודעות שמוצגות בדפים שלכם. אנחנו מציעים רמות שונות של עומס מודעות כדי שתוכלו לבחור את זו שהכי מתאימה לדרישות שלכם. עומס המודעות שתבחרו יקבע את מספר המודעות האוטומטיות ש-Google תציג בדפים שלכם.
לדוגמה, אם אתם רוצים להרוויח כמה שיותר מהמודעות האוטומטיות, תוכלו להעביר את פס ההזזה לכיוון המספרים הגבוהים יותר. אם אתם מייחסים חשיבות רבה יותר לחוויית המשתמש, תוכלו להעביר את פס ההזזה לכיוון המספרים הנמוכים יותר.
טיפ: כשמשנים את כמות המודעות, התצוגה המקדימה של הגדרות המודעות מתעדכנת בהתאם. סרגל כתובות ה-URL כולל ספירה עדכנית של המודעות האוטומטיות, שמאפשרת לכם לראות כמה מודעות אוטומטיות מוצגות בדף ברגע נתון.